قوانین و مقررات

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

هزینه ی IRIPINمتعلق به سازمان لیگ می باشد .

کاربر باید از رمز عبور و نام کاربری خود را محافظت نموده و چنانچه آن را فراموش کند، از طریق وب سایت اقدام به بازیابی و یا تماس با پشتیبانی نماید.

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

عضویت در سایت IRIPIN رایگان می باشد .

برای استفاده از خدمات سایت می بایست در ابتدا ویژگی ها و شرایط استفاده آن خدمات را مطالعه نموده باشید.

هر گونه اقدام جهت نفوذ برای کسب اطلاعات شخصی دیگران از جانب شما موجب مسدود شدن صفحه شخصی شما خواهد گردید و قابل پیگیری از سوی مراجع قضایی می باشد .

مبالغی که از جانب کاربران برای عضویت پرداخت می گردد متعلق به فدراسیون ویا سازمان لیگ رشته ورزشی شما می باشد که مبلغ آن از سوی فدراسیون یا سازمان لیگ رشته ورزشی شما مشخص گردیده و این مبلغ برای عضویت در سایت به مدت یک سال می باشد و برای تمدید آن و استفاده از امکانات فراهم شده رشته ورزشی شما در سایت هزینه عضویت را به صورت سالیانه پرداخت نمائید و این هزینه به فدراسیون و یا سازمان لیگ رشته ورزشی شما پرداخت خواهد گردید .

IRIPINاین حق را دارد که به صلاحدید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمتهای سایت و یا همه سایت بطور موقت یا دائمی شود، بدون اینکه در این مورد به شما اطلاعی داده شود.

بر طبق توافقنامه های مقرر در این سایت،IRIPIN متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای فدراسیون ورزشی و یا سازمان لیگ رشته ورزشی که شما در آن مشغول به فعالیت می باشید و مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد. برای اینکه از سیاست ما در حفظ اطلاعات خصوصی کاربران و قوانین و مقررات ما در این زمینه آگاه شوید ، اینجا کلیک کنید.

انتقال اطلاعات ( که شامل ارتباطات بوسیله ایمیل نیز می شود ) از طریق اینترنت یا هر شبکه ای که قابلیت دسترسی عمومی دارد، امنیت کامل ندارد. بنابراین ممکن است اطلاعات در حین انتقال تغییر یابد و یا حتی از دست برود.IRIPIN مسئولیت هیچ یک از ضرر و زیانهای مادی و یا غیر مادی ای که شما در نتیجه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت یا هر شبکه عمومی دیگری متحمل می شوید را نمی پذیرد. ما بعنوان مسئولین این سایت، تلاش می کنیم که اطلاعات شخصی ای را که شما در اختیار ما می گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده اید، محرمانه فرض می شود و به هر حال بار امانتی بر دوش ما می گذارد. اما چنانچه این اطلاعات بصورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، ما مسئولیتی نخواهیم داشت.

از سرویس ما به چه منظورهایی نباید استفاده شود؟

  • جعل هویت اشخاص یا نهادها و همینطور نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به افراد و نهاد های خاص
  • جعل و دستکاری کردن مشخصات به منظور تغییر ماهیت اصلی محتویات منتقل شده از طریق سرویس های اینترنتی.
  • انتشار هرمفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری افراد، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright) ، و سایر حقوق انحصاری گروههای خاص تجاوز کند.
  • استفاده از سایت به گونه ای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

شما در این سرویس اجازه ندارید برای خود چند نام کاربری ایجاد نمایید. به ازای هر کاربر یک نام کاربری ایجاد می شود و افراد می توانند با همان یک نام کاربری به چند وبلاگ دسترسی داشته باشند.

شما بر این موضوع توافق می کنید که IRIPIN این حق را دارد که به اطلاعات و مطالب و مضامین صفحه شخصی شما دسترسی داشته باشد، آنها را نگهداری کند و یا حتی در اختیار مراجع قانونی قرار دهد. این در صورتی است کهIRIPIN به موجب قانون و در موارد زیر مجبور به انجام این کار باشد:

  1. منابع حقوقی و قضایی برای این کار وجود داشته باشد.
  2. چنانچه از جانب اشخاص ثالث شکایتی علیه سایت ما شده باشد مبنی بر اینکه برخی مطالب و مضامین موجود در وبلاگها به آنها توهین کننده بوده است و در واقع به حقوق آنها تجاور شده باشد.
  3. چنانچه این در خواست از جانب خود شما کاربران باشد.
  4. برای حمایت از حقوق و امنیت کاربران سایت و در برخی موارد عموم مردم.

همانطور که قبلا گفته شد، تمام تلاش ما در این سایت بر اینست که رضایت شما کاربران فراهم آید. از کاربران نیز انتظار می رود که پس از موافقت با مفاد و مقررات موجود در این توافقنامه، به آنها پایبند بوده و در صدد نقض قوانین سایت بر نیایند. اگر چنانچه مشکلی با دیگر کاربران داشتید و یا اینکه احساس کردید که کسی از کاربران مفاد این توافقنامه را زیر پا گذاشته است، می توانید به ما ایمیل بزنید و ما را در جریان این موضوع قرار دهید. و مطمئن باشید که هر چه اطلاعاتی که شما در این زمینه به ما می دهید کاملتر باشد، رسیدگی ما بهتر خواهد بود. شما باید ما را در جریان جزئیات موضوع قرار دهید و آدرس دقیق وبلاگ و حتی لغت، عنوان و یا جمله ای را که در برگیرنده چنین مضمونی بوده را معین نمایید. اما چنانچه شما این جزئیات را برای ما مشخص ننمایید، مطمئنا به شکایت شما رسیدگی نخواهد شد.

مسدود کردن صفحه شخصی

طبق این توافقنامه شما توافق می کنید که IRIPIN این حق را دارد که به صلاحدید خودش اقدام به مسدود کردن و حذف صفحه شخصی شما به هر دلیلی نماید. این دلایل می تواند شامل این موارد باشد: چنانچه شما از این سرویس سو استفاده داشته باشید، به این توافقنامه پایبند نبوده و در نوشته های خود به شخص یا اشخاصی توهین کرده باشید و در صورت اعتراض، تجاوز به حقوق این افراد بر ما اثبات شده باشد و مواردی از این قبیل... همینظور شما بر این موضوع توافق می نمایید که ممکن است قطع دسترسی شما به این سرویس و یا مسدود شدن صفحه شخصیتان بدون اطلاع قبلی باشد و اینکه ممکن است IRIPIN با مسدود کردن صفحه شخصی شما کلیه مطالب و اطلاعات و فایلهای مرتبط با صفحه شخصی شما را حذف نماید.

جبران خسارت بوسیله کاربران

شما بر طبق این توافقنامه موظف هستید که از حقوق سایت ما در مقابل تعرضاتی که ممکن است متوجه سایت ما باشد دفاع کنید. این تعرضات ممکن است در طی استفاده شما از سایت ما توسط اشخاص ثالث دیگری اتفاق بیفتد و یا از مطالبی که شما بر روی سایت ما انتشار می دهید ناشی شود. به هر حال ما این حق را از پیش برای خود محفوظ نگه داشته ایم که موضوعاتی را که به نحوی به جبران خسارت از جانب شما محدود می شود را کنترل نماییم. در اینصورت ما هیچ عذری در مقابل وظیفه جبران خسارت از جانب شما را نمی پذیریم.

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند. چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سایت و یا این توافقنامه داشتید با ما در میان بگذارید.

ورود به حساب کاربری

ثبت نام IPIN بین المللی